Книга Ігри Подарунки Магазин Блог
Пригоди маленького Нуві: Незнаний світ

Привіт! Ми раді бачити тебе на сторінці Нуві!

Знайомся! Нуві – черепашеня-винахідник, головний герой, який відкриє тобі таємниці своїх мандрів.

Світ Нуві оточений цікавими пригодами, емоціями та радощами. Перша частина пригод черепашеня називається «Незнаний Світ». Саме туди потрапить наш герой, аби врятувати своїх нових підопічних. На своєму шляху Нуві зустріне нових друзів, з якими долатиме усілякі перешкоди. А головне, боротиметься зі страшним злодієм, якого до цього ще нікому не вдавалося подолати.

Почни пригоди із Нуві прямо зараз! І ти за мить отримаєш море насолоди та захоплюючих вражень від цієї чарівної історії!

Читати тут :

Чому вчить ця книга?

«Пригоди маленького Нуві» - це історія про щирість, відвагу, силу, мужність, а головне – любов до родини, як найвищої цінності. На прикладі маленького черепашеня, дитина зможе побачити, що все можливо. Що, не дивлячись на власні страхи, іноді невпевненість, в кожного із нас є сила стати для себе героєм!

Ця історія вчить щиро допомагати та сприймати інших такими, якими вони є. Адже, уявіть собі, в цій історії з’являється понад тридцяти персонажів. Кожен унікальний, не схожий один на одного. Навіть найкращим другом Нуві стане чарівне створіння, яке він ніколи раніше не бачив у своєму житті.

Цінність дружби, сила любові до родини, віра у себе – головні складові цієї пригодницької повісті.

Ми бажаємо вам та вашим маленьким читачам веселої та захопливої пригоди разом із Нуві!

Для кого ця книга?

Для кожного! Книга про Нуві – універсальна. Вона підійде як маленьким читачам дошкільного віку, яким батьки читатимуть на ніч, дітям 6-10 років, які полюбляють пригоди та фентезі, так і зовсім дорослим! Так-так, саме дорослим. Читаючи «поміж рядків», ви точно знайдете власну філософію та зміст. Тож не зволікайте)!

Трохи про книгу

«Пригоди маленького Нуві: Незнаний Світ» – перша частина серії пригод маленького черепашеня.

Книга має 200 сторінок.

Розмір 165*240 мм.

Зареєструйся та познайомся ближче із авторами Пригод Нуві!

Зареєструватися